Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^

2 posters
YazarMesaj
Jessica Ashley Walder
IV. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Jessica Ashley Walder

Kadın Mesaj Sayısı : 59
Rp Sevgilisi : Sahibim belli xP

Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Empty
MesajKonu: Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^   Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 4:39 pm

Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessica-jessica-alba-3010964-333-500

x14
xBir Eylül
xİngiliz
xCadı
xSafkan
xGryffindor / IV. Sınıf
xJessi

Fiziksel Özellikleri

Güneşte renkleri biraz daha açılan kumral dalgalı saçları omuzlarını biraz geçer. Koyu renk olan gözleri çoğu zaman duygularını en iyi anlatmasındaki en önemli araç olmuştur. Buğday renkli ten rengi yazdan kalan güneşlenmiş hali her zaman korur. Boyuyla her zaman orantılı olmuş olan kilosunu korumaya özen gösterir. Fiziğiyle birçok kişiyi etkilemeyi başarmıştır.

Kişisel Özellikleri

Konu sevdikleri olduğunda herşey ona hiç gelir. Çok yakınlarına delicesine bağlanır en ufak bir zarar gördüklerinde zarar veren azılı düşmanı haline gelebilir. Haksızlığa karşı gelmek için her türlü mantıksız şeyi yapabilir yaptığından da doğruya ulaşılmadığını sürece dönmez. İçine kapanık biri gibi görünmez ama en yakın arkadaşı hariç kimse onun sırlarını bilmez. Sırlarıyla kendi dünyasında yaşamayı sever. Çoğu zaman tek dolaşsa da hiçbir zaman arkadaş sıkıntısı çekmemiştir , tanıştığı insanlar çabuk ısınır ama bu güvenmesini gerektirmez. Aşk konusunda seçiçi davransa bile çabuk aşık olabilir. Sadece aşkını kendine itiraf etmesi güven sorunu yüzünden çok zaman alır. Aşk konusunda cesur olmasa bile Yasak Orman'a yapılan ziyaretler konusunda çok cesur olabilir. Ailesiyle her zaman sorunları olmuştur ; bu yüzden de tatillerini genelde onlardan uzakta geçirir. Onları sadece sınırsız para kaynağı olarak görür.

Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Qzgnyxsy7Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ R27omcut9

Sevdikleri

xSırları
xAşk
xYasak Orman
xAdalet
xCesur Kişiler
xPara
xKırmızı

Sevmedikleri

xAilesi
xÖdlekler

xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessicajessicaalba32486bb8xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessicajessicaalba32486vb1xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessicajessicaalba32486rs2x
xxxxxxxxxxxxxx
xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessica-jessica-alba-2488528-100-100xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessica-jessica-alba-2488525-100-100xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessica-jessica-alba-2488522-100-100x
xxxxxxxxxxxxxxx
xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessica-jessica-alba-220935_100_100xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessica-jessica-alba-220932_100_100xJessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Jessica-jessica-alba-220927_100_100x

İlişkiler

¨
Arkadaşlarım ~

x Beni Yarı Yolda Bırakmayacağını Biliyorum x
x Çocukluk Arkadaşım x
x İsmen Tanıdıklarım x
x Kanımın Isındığı x
x Okul Arkadaşım x
x Güveniyorum x
x Yeni Tanıştığım x
x Beni Güldürüyor x
x Beceriksiz x

Aşk Hayatı ~

x Çocukluk Aşkım x
x Ölümüne Seviyorum x
x Çıkarlarım İçin x
x Kullandıklarım x
x Çekici Buluyorum x
x Flört x
x Eğlence x
x Hoşlandığım x
x Gizli Aşk x
x Yasak Aşk x
x Eski Sevgilim x
x Sevgilim x

Düşmanlar ~

x Ölümcül Dereceden Nefret Ettiğim x
x Kanını Akıtmak İstiyorum x
x Zararsız Görüyorum x
x Hoşlanmıyorum x
x Baş Belası x

En son Jessica Ashley Walder tarafından Çarş. Ocak 21, 2009 12:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jessica Ashley Walder
Jessica Ashley Walder

MesajKonu: Geri: Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^   Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 4:40 pm

İlişkiler

Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ 027

Margaux La Barré
Bu kızı sevmiyorum... Kötülük hayattaki tek isteği gibi gözüken sinir bozucu biri. Hogwarts'ta olup olmaması beni ilgilendirmiyor bile. Sadece yoluma çıkmasın o benim için yeterli.
x Zararsız Görüyorum x

En son Jessica Ashley Walder tarafından Çarş. Ocak 21, 2009 12:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Margaux La Barré
IV. Sınıf Slytherin Öğrencisi
IV. Sınıf Slytherin Öğrencisi
Margaux La Barré

Kadın Mesaj Sayısı : 99

MesajKonu: Geri: Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^   Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 7:11 pm

Ah, çevresini düşünen sevgi yumağı. Kızı görür, başını başka yöne çevirir ve görmezden gelir. Uzak durmalı. Çok tersler. İksir dersinde yeterince kanıtladı bunu bu kız. Margaux hoşlanmıyor senden, bilsen iyi olur.

Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ 02-14Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Willa2Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ 027
Jessica Ashley Walder
Jessica Ashley Walder

MesajKonu: Geri: Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^   Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^ Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:26 pm

Ekledim hatun ^^.

Jessica Ashley Walder ^^Jessi^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jessica Ashley Walder
» Jessica Mystery McKay
» Jessica|Grace|Xeina=Yağmur Aycan (=