Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Craig Justin Archman

+2
Grace Lucy Memphis
Eragon James Black
6 posters
YazarMesaj
Eragon James Black
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Eragon James Black

Erkek Mesaj Sayısı : 116
Rp Sevgilisi : Penthesileia.

Craig Justin Archman Empty
MesajKonu: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 8:40 pm

Craig Justin Archman 34142809yf2

GeneL ßiLgiLer ~

Tam Ad ~ Craig Justin Archman
Yaş ~ 14
Uyruğu ~ İngiliz - Fransız
Doğum Tarihi ~ 11.10
Doğduğu Şehir ~ Minnesota
Lakap ~ Fox ~ Tilki
Asa ~ 18 inç Unicorn Kanı
Sihirli Hayvanı ~ Köpek - Baykuş

Craig Justin Archman 25301906za6

FizikseL ÖzellikLer ~

Göz Rengi ~ Kahverengi
Saç Rengi ~ Siyah
Boy ~ 1.73
Kilo ~ 56
Saç Tipi ~ Düz - Şekilli
Giyim Tarzı ~ Hip - Hop

Kişisel Özellikler ~

Kişisel Özellikler ~

Sevecen biri değildir. Kötü biriside değildir. Hep bana hep bana tarzı bir durumu yoktur. Genelde içe kapanıktır ve agresif birisidir. Her işi tek başına yapmayı kendine kural olarak benimsemiştir.Damarına basıldığı zaman kendini kontrol edemez. Yetkisi veya gücü kendisinden az olan bir kişiden emir almayı sevmez.Hırslıdır ama rekabeti sevmez.Başkasının yaptığı bir işe düşüncelerini söyler kötü ise kötü iyi ise iyi olduğunu söyler. Kendi yaptığı konularda her zaman iyisininde iyisini yapmayı kafasına koymuş bir yapısı vardır. Karşıdakinin her zaman ilk başta zayıf yönünü bulmaya çalışır ve oradan saldırır. İnsanlara kolay kolay güvenmez. Tüm herkes ona nankör gelir ve bu yüzden onun hayatına girmek çok ama çok zordur.İnsanlarla alay eden ve onları küçük düşürmekten hoşlanan kişilerden nefret eder. Slytherin'lilerden nefret eder ve onlarla ve onların yandaşları ile muhabbet etmez bile. Çok fazla zekidir ve aynı şekilde gizemlidir. Zekasını cok iyi bir şekilde kullanır. Cesaretli dir ve zaten bu yüzden de Gryffindor mevzunudur. Kinci bir yapısı yoktur , olan şeyleri bir kaç gün içinde unutabilir. Tanımadığı birini kurtarmak için tehlikeye girmez ama konu dostu ise tek başına 10 kişinin arasına bile girebilir , ölüceğini bilse bile. Bir olayı ilk başta düşünerek çözmeyi sever , başaramazsa savaş yoluna baş vurur. İnsanların yanında genelde rahat ve sakin davranır..

Kendi içinde uyumu sağlarsa insanlara sevecen yaklaşmayıda başarabilen bir yapıya sahiptir , ama kendi içinde uyumu sağlayamazsa kimse ile konuşmayan agresif , sinirli , küfürlü bir dile sahip olur. Çok düzgün bir anlatamı ve dağarcığı vardır , bu yüzdende bilgileri veya istediği bir konuyu çok rahatlıkla anlatabilir. başkalarının hayatına girmeyi sevmez. Güçlü bir adalet duygusuna sahip olduğundan asla haksızlığa ve onun gibi bazı konulara gelemez. Karşısındaki kendinden üstün bir yetkidede olsa bilincini kaybedip güç kullanma ihtimali bile vardır.6.Hissi çok fazla kuvvetlidir. Kararlıdır bu yüzdende aldığı kararlar net ve sağlamdır. Çok önemli bir durum olmadığı sürece bu kararından asla vazgeçmez. Yaşı 21 olmasına rağmen çoğu herşeyi görmüştür. İçki delisidir . Muggle içkilerine bayılır özellikle Vodka - Şeftali , Cin Tonik. Büyü dünyası içkilerinden ise Ateş Viskisini sevmektedir.. Bir ortama girdimi ilk başta kenara çekilir ve ortamı tanımaya calışır.Bir konuya karar verilirken işin aceleye getirilirmesinden nefret eder.

Sevdiklerim ~

~ Büyüler
~ İşini doğru düzgün yapmak
~ Kitap Okumak
~ Çikolata
~ İçki
~ Vodka - Şeftali
~ Muggle dünyasında gezmek.
~ Yanlızlık
~ Uyku
~ Yağmur
~ Hip - Hop
~ Her zaman kafasına geçirdiği kapşonu..
~ Yanlız başına yağmurlu bir havada gezmek.
~ Yemek
~ Ateş Viskisi
~ Müzik

Sevmediklerim ~

~ Gereksizler
~ Ölüm Yiyen
~ Karanlık Lord
~ Kalabalık
~ Gevezeler
~ Kibirliler
~ Kendini Bir Şey Sananlar
~ Metal - Rock
~ Yılışıklar
~ Çok Bilmişler
~ İçkisiz Bir Hayat
~ Fransızlar
~ Ailesi
~ Profesörler
~ İşini yanlış yapmak
~ Müziksiz bir hayat.

En son Craig Justin Archman tarafından C.tesi Ocak 17, 2009 6:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eragon James Black
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Eragon James Black

Erkek Mesaj Sayısı : 116
Rp Sevgilisi : Penthesileia.

MesajKonu: Geri: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 2:19 am

Lejant ~

Olumlu +

Craig Justin Archman 50838571kl7

Grace (+)(-)

Onunla aramda pek fazla bir diyolog geçtiğini söyleyemem onunla en fazla 3 kere diyolog haline girmişimdir ki buda en büyük ihtimalle , onunla bir kez çarpıştım o zaman konuşmuştum onun dışındada derslerde görmüştüm. Aslında benim için pek fazla önem arz eden bir kişi olduğunu söylersem pekte yalan olmaz herhalde.

Craig Justin Archman KatyPerry-1-1

Nakashima (+)

Nakashi mi ? Gerçekten ondan uzaklaşmam gerekiyor ama nasıl yapıyorsa bir şekilde beni bulmasını başarıyor , başımın belası desek yeridir belkide. Ama nedense seviyorum onu , iyi bir dostum olacağından da hiç bir şüphem yok ve aramızda bir sır olarak kalsın ama onu ilk gördüğümde baya bir etkilenmiştim ama aramızda küçükte olsa bir yaş farkı var diye vazgeçmiştim. O Benim çok iyi bir dostum ..

Craig Justin Archman 95951b82072caafd224ac56dq2

Jessica Ashley (+)

Jessica ! Benim hayatımın kadını ve gerçek aşkım. Ondan 3.sınıftan beri elektrik alsamda 4.sınıfın son 6 ayında tamamen aşık olduğuma karar verdim. O benim için herkesten çok daha değerli ve canımı verecek kadar aşık olduğumu kanıtlayabilirim ona. Sadece kendi çekingenliğim ve birazda kendi yapım yüzünden ona gerçekleri açıklayamasamda ona gerçekten aşık olduğumu elbet bir gün söyleyeceğim..

Craig Justin Archman Elisha10

Valery (+)

Ah Profesörüm ^^. Seviyorum sizi , gerçekten benim beynimden düşünen bir kaç profesörden bir tanesisiniz.Her zaman saygı duyduğum biri oldunuz , çok büyük birşey olmadığı sürece de öyle kalıcaksınız Mrs.Valery.Biliyorum , benim hakkımda düşüncelerinizi. Teke tek konuştuğumuzda hepsini söylemiştiniz. Benimle ilgili düşünceleriniz her zaman olumlu yönde , seviyorsunuz beni ve geleceğim olacağını da inanıyorsunuz.. Kesinlikle benim hayatımda hep en iyi yerlerde olacaksınız Mrs

Olumsuz -

~ 100x100 ikon ve kurgu.[center]

En son Craig Justin Archman tarafından Paz Ocak 25, 2009 12:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Grace Lucy Memphis
III. Sınıf Slytherin Öğrencisi
Grace Lucy Memphis

Kadın Mesaj Sayısı : 254
Rp Sevgilisi : Tapılası Büyücüm 'S'

MesajKonu: Geri: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 7:12 pm

Craig Justin Archman 50838571kl7Craig Justin Archman 28360720hw6Craig Justin Archman 86001186ca7Craig Justin Archman 60638514zm6Craig Justin Archman 45479581ee2

Kurguyu benim lejantıma yazmışsın zaten.
Jessica Ashley Walder
IV. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Jessica Ashley Walder

Kadın Mesaj Sayısı : 59
Rp Sevgilisi : Sahibim belli xP

MesajKonu: Geri: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 3:46 pm

Craig Justin Archman Arena1fk0Craig Justin Archman 95951b82072caafd224ac56dq2Craig Justin Archman R27omcbo6

İconları koyuyorum ama beğenmedim xS Sen bulursun ^^.
Nakashima Michiyo
II. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
II. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Nakashima Michiyo

Kadın Mesaj Sayısı : 153
Asa : 21,5 cm - 3 kuyruklu ejderga tüyü - çam kütüğü
Evcil Hayvanı : Kahverengi bir tavşan
Rp Sevgilisi : Max Blake

MesajKonu: Geri: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 7:57 pm

Ehem... EKLE!

Craig Justin Archman 7628 Craig Justin Archman 7635 Craig Justin Archman 7668 Craig Justin Archman 7681
Jessica Ashley Walder
Jessica Ashley Walder

Kadın Mesaj Sayısı : 59
Rp Sevgilisi : Sahibim belli xP

MesajKonu: Geri: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:34 pm

xCraig Justin Archman Jessicajessicaalba32486bb8xCraig Justin Archman Jessicajessicaalba32486vb1xCraig Justin Archman Jessica-jessica-alba-2488522-100-100x

Bak bu üç ikondan birini al. Bunlar daha güzel x)
Kurguyu da yeni okudum ve çok sevdim ^^.
Valeria Delia Silver
Sihir Tarihi Profesörü
Sihir Tarihi Profesörü
Valeria Delia Silver

Kadın Mesaj Sayısı : 92
Asa : 12 inç - Badem - Kimera Tüyü - Esnemez
Evcil Hayvanı : Went adında bir Labrador
Rp Sevgilisi : Ludwynn Johan Jagger

MesajKonu: Geri: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 10:01 pm

Craig Justin Archman Elisha10

Kurgu: Vall, Craig'deki potansiyeli onu ilk gördüğü anda anlamıştır. Aynı kendi öğrenciliğine benzettiği Craig onun için tam bir "proje" konumundadır. Vall onun gelecekte çok iyi yerlere geleceğine inanmaktadır.

Kısa oldu uzatı ver istersen xD Bu arada ben Deniz GS FB tartışması yaptığın hani xD xP
http://sectumsempra.ultimaterpg.org/lejantlar-f14/valeria-delia-
Cassidy Jessie Black
Cassidy Jessie Black

Kadın Mesaj Sayısı : 21
Asa : Ejderha ve yürek lifinden
Evcil Hayvanı : Fluffy
Rp Sevgilisi : ----

MesajKonu: Geri: Craig Justin Archman   Craig Justin Archman Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:29 am

Craig Justin Archman Ac4

Kurgu:Jessie ve Craig hogsmeadede çarrışarak karşılaşmışlardır.Craig ve Jessie o günden beri hep birbirlerine takmışlardır.Jessie, Craig'e karşı bir duygu içindedir hayatında hiç aşık olmadı için buna inanmaz.Yinede içi içini yemektedir.Fakat o bir gryffindor öğrencisi olduğu için ondan uzak durmaya çalışmaktadır...

Buna göre istediğin bi yere koyarsın...
http://sectumsempra.ultimaterpg.org/lejantlar-f14/cassidy-jessie

Craig Justin Archman
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Craig Justin Archman ~
» Craig Justin ~