Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurallarım ve Değerlendirmelerim~

YazarMesaj
Haylie K. Queen
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü
Haylie K. Queen

Kurallarım ve Değerlendirmelerim~ Empty
MesajKonu: Kurallarım ve Değerlendirmelerim~   Kurallarım ve Değerlendirmelerim~ Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 11:49 am

Kurallarım~

Ders'e geç kalırsanız. Yani benim 2. Rp'mden sonra gelirseniz. Bana geç kalma nedeninizi Rp out olarak veya pm ile söyleyiniz. Geç kalanların üstüne düşebilirim, haberiniz olsun.

Ödev verebilirim. Bunlar zor ödevler olabilir. Ama ödevim araştırmaya yönelik değil daha çok yorum işidir. Verdiğim ödevleri bana pm ile göndermenizi istiyorum. Ödev veren kişinin odama gelip kısa bir Rp yapması ona extra puan kazandırabilir.

Derslerimi sizi yormamak için ofline işlemeyi düşünüyordum ama galiba sadece ilk ders offline olacak. Hazırlıklı olun.

Dersime mükemmel bir mazeretiniz olmadan girmezseniz, binanızdan puan alırım.

Değerlendirmelerim~

Ders~

30 üzerinden değerlendiririm. Dağılım ise,

(O)lağanüstü (30-25)
(B)ekleneninüstünde (24-19)
(U)ygun (18-13)
(Z)ayıf (12-7)
(F)elaket (6-3)
(İ)frit (3-0)

Ödev~

20 üzerinden değerlendiririm. Dağılım ise,

(O)lağanüstü (20-17)
(B)eklenenin üstünde (16-13)
(U)ygun (12-9)
(Z)ayıf (8-5)
(F)elaket (5-2)
(İ) (1-0)

Dersime girmeyenlerin kocaman bir (İ) almalarının dışında yukarıda söylediğim gibi binalarından puanda kırılacaktır.

Ders rplerinizi ders bittikten sonra değerlendireceğim. Bunu size pm olarak göndermemin dışında ders başlığındaki Rp'nizdede görünecektir.

Kurallarım ve Değerlendirmelerim~
1 sayfadaki 1 sayfası