Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Craig Justin ~

YazarMesaj
Craig Justin Archman
Muggle
Muggle

Erkek Mesaj Sayısı : 233
Asa : 18 inc Unicorn Kanı
Evcil Hayvanı : Corb ~
Rp Sevgilisi : Yok ~ olması mı Lâzım ?

Craig Justin ~ Empty
MesajKonu: Craig Justin ~   Craig Justin ~ Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 9:13 am

Adı & Soyadı:
Fiziksel Özellikleri:
Çok Kısa, Sarı Saç
Mavi Göz
Yaşına göre yapılı bir vücut.
78 Kilo
1.76 Boy
Sempatik ve Tatlı bir surat.

Kişisel Özellikleri :
Kendinden geçmiş vücudu, neden böyle bir oyun oynuyordu ki? Sol eli, yavaşça beynine gitti. Bir kaç tokat sesinden sonra ayılabilmişti. Buğulu gözlerle izlediği evde, bira şişeleri bir yerde yuvarlanırken esrar içen kişilerde bir köşe de kafayı bulmuşlardı. Craig, sakince yerinden kalktı. Duygusuzca, etrafına bakıyordu. Herkes, yarım yamalak görüş açısı ile son kez, Craig'e baktığında hayatlarında bir daha göremeyecekleri birşey oldu. Craig, olduğu yerden kaybolmuştu. Hemde bir anlık bir, hareket ile. O kafa da kimse birşeyin farkına varmasa da, Craig bir seherbaz ile birlikte cisimlenmişti. Seherbaz, gülerek Craig'e bakarken, Craig, gerçekten fazla korkmuştu. Kısa bir sonra olayı anladığında, inanamadığı bir serüvenin içine girdiğini anlamıştı bile. Seherbaz, elini kafasına götürdü ve soru sorma cesaretinde bulundu;"Hadi bize anlat Craig. Sen kimsin? Özelliklerin neler? Kişiliklerin, sevdiklerin, sevmediklerin! Hadi anlat.." Craig'in sert ve anlamsız bakışlarına maruz kaldığında küçük bir gülümseme yayıldı yüzüne, ikisi de daha rahattı şimdi. Craig, ortama yavaş yavaş alışmıştı bile. Anlamadığı düşünceler etrafını sarmayı bırakmıştı. Sesini temizledi, gözleri herşeyden haberdar bir şekilde bakıyordu etrafa. " Beni aslında tanıyorsun. Yani sadece ismen de olsa.. Neyse ben konuya geçiyim. Çok fazla dışarı açık biri değilimdir. Bu, içe kapanık depresif bir hayat yaşıyorum demek mi? Hayır. Ben de diğerleri gibi, gülerim, ağlarım, eğlenirim, içki içerim veya kızlarla takılırım ama; Hayatı ciddiye alarak yaşamayı seviyorum. Çok fazla gereksiz konuşmayı sevmem ve herşeyin tadında bırakılmasını isterim. Bu yaşta karakterim oturmuş gibi gözüküyor değil mi? Neyse, değişik bir şekilde insanların yapacakları hareketi, önceden sezebiliyorum. Bu yapıcağım, plân ve stratejilerde acayip derece de işime yarıyor. Dostlarıma çok bağımlıyımdır. Çok fazla arkadaşım, çok çok az dostum vardır. Gözüm karadır, eğer istersem bir kişi için, ölmeyi bile göze alırım. Aşka diğerlerinden daha çok inanırım. Yaşımın küçük olmasına rağmen, çoğu kişiden daha bilgili bir yapım var. Bunu bilerek yaşamak güzel. Ben özel bir çocuğum.. Hatta dahi! Benim IQ'm 188. Evet yanlış duymadın tam 188! Einstein ile neredeyse aynı." sesinde ki soğukluk, ortamdan sıkıldığının belirtisi idi belki.

Karşısında ki seherbaz, rahat tavırlarından biraz daha uzaklaşmıştı. Şimdi ikisi de, birirlerini biraz daha değişik süzüyorlardı. Seherbaz karşısındakini tanıdığını zannettiği için, afallamıştı. Craig ise, neden bunları anlatıyor bilmiyordu. Ama, bir seherbaza da karşı gelemezdi. Bu yüzden herşeyi anlatmak zorundaydı. Ama sordukları, sadece kişiliğiydi.. Craig, sandalyesinde ki oturuş şeklini değiştirdikten sonra, tekra konuşmaya başladı. "Kibirlilerden nefret eden bir yapım vardır. Şimdi hemen aklına, Slytherin'den de mi nefret ediyorsun vardır. Hayır, tüm binalarla çok iyi anlaşırım. Hufflepuff hariç. Onların hepsi bana fazla, yumuşak geliyor. Onlar, herkes ile konuşmanın, verdiği bir eziklikle yaşıyorlar. Neyse, onları ezmek bana göre değil. Baskın bir karakter yapım vardır. Bunu gerektiği yerde göstermesini bilirim. Söylediğim gibi, aşka çok önem veriyorum. Bu yüzden, kızlarla aram iyi de olsa, sadece dost olarak iyidir. Aşk olarak, bir kere beni bulacağını düşünüyorum. Soğukkanlı ve çok hızlı plân yapma yeteneğine sahibim. Bunlarını ikisini, harmanlayıp güzel bir şekilde sunduğum zaman, tam olarak bir büyücü olacağıma inanıyorum. Ama şimdilik, ikisini aynı anda kullanmak gibi bi' mertebeye erişemedim. Dağınığımdır. Herşeyimi her tarafta görebilirsiniz. Bu, 7 yaşımdan beri; Benden daha dağınık dayımla yaşamam yüzündendir. İnsanlara, yargısız insaf yapmam. Bana çok ters bir harekette yapmış olsa, öncelik olarak onu dinlemeye bakarım. Ama bu adaletimden değildir, sadece kişinin yapıcağı açıklamada ki mantığa bakarım. Zaten, adalet denilen kavramında; Tamamen kendime uyarlanabileceğini düşünmüşümdür her zaman. Çünkü, büyük adamlar; Her zaman, adalet denilen kavramı kendi istedikleri gibi düzenleyip, yeniden sunmuştur.." sandalyeden yavaşça kalktı, kapıya doğru yürürken, seherbaz hiç birşey söylemiyordu. Yaşına göre, olgun bir çocuktu ama karakteri nasıl bu kadar oturabilmişti ki hemen? Bu çocuk gerçekten bir çok soru işareti ile doluydu. Seherbaz düşüncelerin içinde boğulurken, Craig çoktan aydınlığın içinde kaybolmuştu..

Ailesi / Geçmişi:
15 sene önce, Dallas'ta doğdum. Aslında ben doğduğum da, kasaba da büyük bir sevinç olmuş. Çünkü ben Dallas'ın en büyük 2. kasabası olan *Groove* adlı bölgenin en zengin adamının oğlu olarak dünyaya geldim. Ekim'in 11'inde doğdum. Annemin anlattığına göre, cok fazla güneşli bir günmüş. O zamandan beri köyde, benle hep "Tanrı, Craig'i yarattı" diye dalga geçerlerdi. Ailemi çok seviyorum. Onlar, benim karakterime göre Slytherin'i hiç doğru bulmamışlardı. Ama bana ve aileme göre de, binanın pek önemi yok. Orası, okuduğun bir sınıf gibi. Çok fazla etkilemezdi. 6 yaşına kadar, hayat gerçekten mulu ve gülerek geçiyordu. Daha sonra, büyücülüğü öğrenmeye başladım. Çok hoşuma gitmişti. Her öğrendiğim büyüyü denedikçe, olgunlaştığımı hissediyordum. Okula başlarken, zekâmı yeni yeni farkediyordum. Temel büyüler dışında, 1.sınıfın neredeyse tüm büyülerini bilerek gitmiştim. Babam bana, çok yetenekli olduğumu söylüyordu. Bu ara, quidditch çalışırken bir yandan Mélania'nın başını dertten kurtarmaya calışıyordum. 1-2. sınıflar mutlu geçiyordu. Ama 2.sınıfa başlarken, annemin ölümü beni kahır etmişti. O benim, hayallerimin kahramanı idi. Onun hıncını almak için, kendimi kinle besledim. Ama hiç bir zaman, karanlık tarafa kaymadım..

Örnek Rp: Eragon'a Yollandı.*

Craig Justin ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Craig Justin Archman
» Craig Justin Archman ~